"Leśny Dwór" – najlepsze miejsce na odpoczynek

Każdy człowiek potrzebuje od czasu do czasu odrobiny relaksu. Ważne jest, aby odpoczywać w odpowiednich warunkach – to znaczy takich, które zapewnią nam jednocześnie komfort oraz spokój. Wszystko to zapewni Państwu „Leśny Dwór” – uroczy ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy, znajdujący się tuż przy szlaku turystycznym w Karkonosze.

„Leśny Dwór” łączy w sobie funkcje wypoczynkowe oraz biznesowe. Znajdują się tam bowiem idealne sale do organizowania konferencji i spotkań biznesowych. Także wyjazdy motywacyjne oraz integracyjne świetnie się tam udadzą, ze względu na piękne otoczenie przyrody oraz na znakomite, eleganckie wyposażenie wnętrz. Właściciele dołożyli wszelkich starań, aby pobyt w ośrodku był niezapomniany i przyniósł klientom ośrodka tak potrzebny relaks. W wolnych chwilach można urządzić sobie wycieczki w góry, wracając do swojego pokoju po pełnym wrażeń dniu. Obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem – zarówno ze względu na położenie, jak i niezwykły wystrój oraz liczne udogodnienia, wymyślone specjalnie dla wygody klientów. „Leśny Dwór” jest bowiem położony 700 metrów nad poziomem morza, niedaleko szlaku turystycznego wiodącego w góry. Został wybudowany w latach 1870 – 1905 i udało się zachować charakterystyczne dla tamtego okresu cechy obiektu. Niektórzy mogliby uznać jego wystrój za nietypowy, jednakże wszyscy są zachwyceni – to jak przeniesienie w czasie! Choć nie ma w nim udogodnień charakterystycznych dla XXI wieku, dzięki ich brakowi można jeszcze lepiej odpocząć! Przede wszystkich psychicznie, ale i fizycznie – bowiem nie tylko wyjście w góry, lecz również skorzystanie z kortu tenisowego oraz lodowiska, które zostały wzniesione niedaleko ośrodka, jest szansą na aktywne spędzenie czasu. „Leśny Dwór” oferuje swoim klientom noclegi w pokojach jedno, dwu, trzy lub czteroosobowych z łazienkami, jak również w pokojach dwu, trzy lub czteroosobowych z umywalkami. Aż 101 miejsc noclegowych oraz sale konferencyjne, bankietowo-taneczne, a także stół do tenisa stołowego, jak również telewizor i internet na życzenie, są do dyspozycji wszystkich zainteresowanych. Poza tym przy ośrodku znajduje się szereg wspaniałych atrakcji! Między innymi jest to Muzeum Lalek – słynne miejsce, oddalone od „Leśnego Dworu” o zaledwie 10 minut drogi spacerkiem.

Turyści odnajdą także w pobliżu wyciąg krzesełkowy, który ułatwi im podróż w góry oraz pozwoli się cieszyć niesamowitym widokiem w czasie jazdy. Przy pomocy wyciągu można się dostać na Kopę. W pobliżu jest również dziki wodospad na Łomnicy, a także między innymi punkt zaburzenia grawitacji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Aktywny wypoczynek, spokój, kontakt z przyrodą, sale biznesowe oraz kwatery prywatne – wszystko do dyspozycji klientów „Leśnego Dworu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *